20.-22.4.2001 jsem absolvoval WorkShop Šumava 2001 v Rožmberku n. Vltavou.

WorkShop byl zaměřen na krajinářskou fotografii. Hned první den začalo pršet a sněžit. Nepřestalo celý WorkShop. Kdyby mě nestál 4000,- Kč, tak bych patrně nevylezl z postele ani na oběd. Ale nevstávejte ráno do deště a zimy, když jste si to tak dobře zaplatili! :-))

Ale vážně. Pokud se vám nezdá 4000,- Kč moc za tři dny výuky fotografování v hezké české přírodě s Photo lifem, jeďte na WorkShop. Dostanete za to mj. neprodejný odznak absolventa WorkShopu [:-) a mnoho hezkých dárků. Pan Karbusický vám zhruba zopakuje, co už napsal ve svém časopisu Photo life a můžete se zeptat na to, čemu jste v časopise neporozuměli. Až se bude mluvit o korekcích "na světla", tak se vám možná bude zdát, stejně jako mě, že pan Karbusický dělá teoreticky fotografování složitější než v praxi je. (Doporučuji zkusit fotografovat s korekcemi i bez korekcí a pak to doma porovnat.) On se tím živí a nijak to netají. Přesto (nebo proto?;-) doporučuji snažit se pochopit, co říká a ptát se včas.

Domů si přivezete spíš studijní materiál, než nadprůměrné snímky. Pokud si je neuděláte v rámci vlastní aktivity. Pište si nastavení fotoaparátu a další poznámky, jinak vám bude WorkShop skoro k ničemu. Doporučuji vzít s sebou vaše fotografie a nebát se je ve volné chvíli ukázat. Nezapomeňte si doma stativ, deštník, případně "teplé spodní prádlo". A vzhůru na jih (na Šumavu) na WorkShop.

 

No comment No comment
No comment Jan Karbusický
No comment No comment
Jan Karbusický No comment
No comment No comment
No comment